HİZMETLERİMİZ2019-05-16T08:31:16+00:00

Basitleştirilmiş Gümrük Hattı (BGH) Uygulamaları:

Türkiye ve Rusya arasında yapılan ticarette gümrük verilerinin elektronik olarak değişimine dayanan, iki devletin protokolle kararlaştırdığı bir sistem olan Basitleştirilmiş Gümrük Hattı (BGH), ihracatçılara hızlı ve güvenli gönderi dışında referans fiyat uygulamasından istisna avantajı sağlamaktadır.

gümrüklerinde istenen tüm gerekli evrakların hazırlanmasını da sağlamaktadır.

Gümrükleme-Brokerlik:

Rusya ve Türkiye gümrük mevzuatlarında uzman, sürekli meslek içi eğitimlerle güncel bilgilere sahip personellerimiz ile Türkiye ve Rusya’da gümrük ve brokerlik hizmeti sunmaktayız.

 

Lojistik:

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hava, kara ve deniz yollu taşımacılığında, kapıdan kapıya (Door to Door) teslim hizmeti sunmaktayız.

 

Dökümantasyon ve Sertifikasyon:

Rusya gümrükleri tarafından istenilen tüm ithalat-ihracat belgeleri ile birlikte, güvenlik ve standartlara uygunluk sertifikalarını müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlamaktayız. Hizmetlerinin tamamını birlikte veya ayrı ayrı verebilmektedir.


Çipleme:

Rusya, Beyaz Rusya ve Kazakistan’ın içinde bulunduğu Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) ülkelerinde geçerli olan kürk ve kürkten mamul eşyaların takibi için çipleme ve sistem veri girişi işlemlerini yapmaktayız.


Depolama/Antrepo:

İstanbul Avrupa yakasında, Moskova Vnukovo Havalimanı terminali ve Bryansk bölgelerindeki mevcut depo ve antrepolarımızla müşterilerimizin bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Transit Ticaret Uygulamaları:

Transit ticaret kapsamında dünyanın her yerinden (özellikle Çin ve Bangladeş’ten) gelen ürünlerinizin bütün işlemlerini tamamlayıp, THY ve UTAir ortaklığı ile Rusya’nın her noktasına ulaştırabilmekteyiz.


Danışmanlık:

Müşterilerimize ithalat, ihracat, transit ticaret ve gümrükleme konusunda danışmanlık hizmetleri ile birlikte, güncel mevzuat ve uygulama değişiklikleri hakkında bilgilendirme yapmaktayız.